Bogata oferta leków
i suplementów
Szybka realizacja
zamówienia
Bezpieczne zakupy
porady Zaloguj się Nowe konto
Apteka Namex
Ulubione
Brak ulubionych
0
0,00 zł
+ koszty dostawy
szukaj
  • Kategorie
    • Zdrowie
    • Dziecko
    • Ciąża i macierzyństwo
    • Higiena i dezynfekcja
    • Kosmetyki
    • Sprzęt medyczny
    • Seks i antykoncepcja
    • Zdrowy styl życia
    • Dla niego
    • Senior
  • Pomysł na prezent
  • Zdrowie
  • Dziecko
  • Ciąża i macierzyństwo
  • Kosmetyki
  • Seks i antykoncepcja
  • Senior
  • Główna Główna
  • Koszyk Koszyk 0
  • Zaloguj Zaloguj
  • Szukaj Szukaj
  • Strona główna
  • Dziecko
  • Zdrowie dziecka
  • Ból, gorączka i przeziębienie
  • Coldrex Junior C, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 10 saszetek

Menu

  • Pomysł na prezent

Kategorie

  • Zdrowie
  • Dziecko
    • Akcesoria dla dzieci
    • Higiena i Pielęgnacja
    • Zdrowie dziecka
      • Biegunka i elektrolity
      • Ból, gorączka i przeziębienie
      • Kaszel u dziecka
      • Katar
      • Kolka
      • Odporność dziecka
      • Probiotyki dla dzieci
      • Witamina D dla dzieci
      • Witaminy dla dzieci
      • Zaparcia u dzieci
      • Ząbkowanie
    • Żywienie dziecka
  • Ciąża i macierzyństwo
  • Higiena i dezynfekcja
  • Kosmetyki
  • Sprzęt medyczny
  • Seks i antykoncepcja
  • Zdrowy styl życia
  • Dla niego
  • Senior

Ostatnio oglądane

  • Coldrex Junior C, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 10 saszetek
    Coldrex Junior C, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 10 saszetek
Kategorie
Produkt chwilowo niedostępny

Coldrex Junior C, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 10 saszetek

Powiadom znajomego Zapytaj o produkt Powiadom o dostępności Powiadom o zmianie ceny
Dawka: (300 mg + 5 mg + 20 mg)/saszetkę
Opakowanie: 10 saszetek
Postać: proszek do sporządzania roztworu doustnego
Substancja czynna: Paracetamolum, Acidum ascorbicum, Phenylephrini hydrochloridum
Rejestracja: Lek
Producent: OMEGA PHARMA POLAND SP Z OO
Coldrex Junior C, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 10 saszetek

Opis


Coldrex Junior C, lek w postaci saszetek z proszkiem do sporządzania roztworu doustnego. Zawiera witaminę C. Lek działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo oraz udrażnia nos.



Wskazania


Krótkotrwałe, objawowe leczenie grypy lub przeziębienia, przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, katarem u dzieci w wieku 6-12 lat.



Działanie


- Zwalcza gorączkę, bóle głowy i mięśni, a także niweluje dreszcze.
- Zmniejsza przekrwienia błony śluzowej nosa, udrożnia nos i zmniejsza uczucie nasilenia kataru.
- Witamina C uzupełnia niedobory, które mogą wystąpić na początku infekcji.



Dawkowanie


  • Rozpuścić w gorącej wodzie, dokładnie wymieszać i wypić bezpośrednio po przygotowaniu. W razie potrzeby można dodać zimnej wody lub dosłodzić.
  • 1 saszetka produktu Coldrex Junior C, w razie konieczności po 4 godzinach dawkę można powtórzyć, do 4 razy na dobę.
  • Nie stosować częściej niż co 4 godziny ani nie więcej niż 4 saszetki na dobę.
  • Na objawy przeziębienia i grypy u dziecka należy stosować możliwie najniższą skuteczną dawkę leku.
  • Nie należy stosować dłużej niż 3 dni, chyba, że lekarz zaleci inaczej.


Skład


1 saszetka zawiera: paracetamol (Paracetamolum) 300 mg, chlorowodorek fenylefryny(Phenylephrinihydrochloridum) 5 mg, kwas askorbowy (Acidumascorbicum) 20 mg.

Przeciwwskazania


  • Leki na przeziębienie dla dzieci nie mogą być stosowane jednocześnie z innymi środkami zawierającymi paracetamol.
  • Nadwrażliwość na paracetamol, fenylefrynę, kwas askorbowy oraz którekolwiek substancje pomocnicze zawarte w Coldrex Junior C. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek.
  • Nie można przyjmować jednocześnie z produktami leczniczymi takimi jak: zydowudyna, inhibitory monoaminooksydazy (MAO) oraz w okresie 2 tygodni po zakończeniu ich stosowania.
  • Nie można stosować leku Coldrex Junior C u dzieci poniżej 6 lat.


Działania niepożądane


Rzadko (częściej niż u 1 na 10 000 ale rzadziej niż u 1 na 1000 pacjentów) lub bardzo rzadko (rzadziej niż u 1 na 10 000 pacjentów):
  • Reakcji alergicznej (uczulenia) takiej jak: wysypka skórna lub swędzenie skóry, czasem połączonych z utrudnionym oddychaniem lub opuchlizną warg, języka, gardła lub twarzy,
  • Wysypki skórnej lub złuszczania się skóry, owrzodzenia jamy ustnej,
  • Problemów z oddychaniem, w razie gdy podobne problemy występowały w przeszłości podczas stosowania kwasu acetylosalicylowego lub innych niesterydowych leków przeciwzapalnych,
• Sińców lub krwawienia o nieznanej przyczynie,
• Utraty wzroku, która może być spowodowana nadmiernie wysokim ciśnieniem śródgałkowym. Jest to bardzo rzadkie ale istnieje prawdopodobieństwo takiego zdarzenia u osób z jaskrą,
• Nietypowego szybkiego tętna lub uczucia nieregularnego rytmu serca,
• Trudności w oddawaniu moczu. Jest to bardziej prawdopodobne u mężczyzn z rozrostem gruczołu krokowego,
• Zaburzeń czynności wątroby (na co mogą wskazywać zażółcenie skóry i oczu, tkliwość wątroby).

Mogą wystąpić następujące działania niepożądane:
  • Ból głowy,
  • Zawroty głowy,
  • Bezsenność,
  • Nerwowość,
  • Zwiększenie ciśnienia tętniczego,
  • Nudności i wymioty.


Przechowywanie


W miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Dodatkowe informacje


Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Nie dodano jeszcze żadnej opini.
Dodaj swoją opinię

Dawka

(300 mg + 5 mg + 20 mg)/saszetkę

Opakowanie

10 saszetek

Postać

proszek do sporządzania roztworu doustnego

Substancja czynna

Paracetamolum, Acidum ascorbicum, Phenylephrini hydrochloridum

Rejestracja

Lek

Producent

OMEGA PHARMA POLAND SP Z OO
Coldrex MaxGrip, 10 saszetek

Coldrex MaxGrip, 10 saszetek

22,90 zł
Vicks AntiGrip Complex 500 mg + 200 mg + 10 mg, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 10 saszetek

Vicks AntiGrip Complex 500 mg + 200 mg + 10 mg, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 10 saszetek

21,90 zł
Apap Przeziębienie Junior 300 mg + 20 mg + 5 mg, 6 saszetek

Apap Przeziębienie Junior 300 mg + 20 mg + 5 mg, 6 saszetek

17,99 zł
Produkt chwilowo niedostępny
Theraflu Total Grip 1000 mg + 12,2 mg + 200 mg, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 10 saszetek

Theraflu Total Grip 1000 mg + 12,2 mg + 200 mg, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 10 saszetek

26,01 zł
Produkt chwilowo niedostępny
AntyGrypin Complex 500 mg + 200 mg + 4 mg, granulat musujący, 10 saszetek

AntyGrypin Complex 500 mg + 200 mg + 4 mg, granulat musujący, 10 saszetek

15,99 zł
zobacz więcej »

Coldrex Junior C, proszek do sporządzania roztworu doustnego, 10 saszetek
X
logo
Dane kontaktowe
+48 530 318 828
zamowienia@aptekanamex.pl
Warszawa 04-333
ul. Serocka 3

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach wpisz swój adres e-mail i kliknij "Zapisz". Jeżeli chcesz się wypisać z newslettera lub zarządzać swoją subskrypcją kliknij tutaj.
Jeżeli chcesz się wypisać z newslettera wpisz swój adres e-mail i kliknij "Wypisz". Jeżeli chcesz się zapisać kliknij tutaj.

Podając adres email wyrażam zgodę na przesyłanie drogą mailową przez Administratora danych osobowych, którym jest "Namex A. Namiotko Spółka Jawna" informacji handlowych, marketingowych, reklamowych (newsletter). Więcej informacji nt. ochrony danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.

 

 

Bezpieczeństwo

  • Regulamin
  • Polityka Prywatności i Pilków Cookies
  • Zezwolenie
  • WIF
  • GIF

Informacje

  • Odbiór osobisty
  • Nasze apteki
  • Dostawa

Kontakt

  • Kontakt

Znajdziesz nas też tu:

legalna apteka Solgar
Orły Farmacji
Copyright © 2023
Oprogramowanie sklepu: AptusShop Projekt i strony: Aptus.pl
Powiadomienia są wyłączone
Powiadomienia są włączone
Wyłącz
Włącz
Dziękujemy za włączenie powiadomień.
Powiadomienia zostały wyłączone.
Powiadomienia zostały wyłączone w ustawieniach Twojej przeglądarki. Zmień konfigurację przeglądarki i ponownie odwiedź naszą witrynę w celu włączenia powiadomień.
Apteka Namex
szukaj
0
0,00 zł
+ koszty dostawy